Web nemovitosti

Na realitních serverech dnes inzeruje každý, aby se vaše nemovitost odlišila a opravdu zaujala, je potřeba udělat pro její prezentaci víc. Právě proto sázím na samostatné weby nemovitostí, které mi umožňují zveřejnit o nemovitosti více informací, ale také působí exkluzivněji a častěji vzbudí zájem potenciálních kupců.

Proč jsou webové stránky nemovitostí lepší než inzeráty na běžných realitních serverech? Nemovitost na samostatném webu lze popsat a představit do větších detailů, je zde možné nahrát více fotografií, virtuální prohlídku i video prohlídku. Navíc zde mohu přiložit ke stažení i půdorys nemovitosti včetně rozměrů místností, evidenční list, průkaz energetické náročnosti budovy a případné další dokumenty. Vaše nemovitost se tak může propagovat v samostatných kampaních na Google, Seznamu i na sociálních sítích.

Jak takový web nemovitosti může vypadat se podívejte třeba tady https://bydleni-moravka.cz/, tady https://na-samote-v-bilove.cz/ nebo tady https://rezidencepostulkova.cz/.