Videoprohlídka

Video prohlídka má oproti klasickým fotografiím i virtuální prohlídce jednu hlavní výhodu – dokáže probudit emoce. Kvalitně zpracované video společně s propracovaným komentářem, který mimo jiné vyzdvihne klady nemovitosti, představí dům nebo byt v jiném světle a dokáže z něj vytvořit domov. Videoprezentace dodá navíc nemovitosti punc exkluzivity a dokáže tak oslovit více vážných zájemců.

Emoce, které video prohlídka vyvolá, jsou silným faktorem při rozhodování o koupi nebo pronájmu nemovitosti. Zájemci si mohou lépe představit, jak by v nemovitosti žili, a to je klíčové pro jejich rozhodnutí.

Profesionálně vytvořené video prohlídky s moderovaným vstupem, komentářem nebo účastí herců nejsou v našich končinách ještě úplně běžné, ale jedná se o mocný marketingový nástroj, který vám může poskytnout obrovský náskok před konkurencí. Kvalitní video prohlídka dokáže zaujmout a oslovit potenciální zájemce, a tím zvýšit šance na úspěšný prodej nebo pronájem nemovitosti.

Video prohlídka je klíčovým prvkem moderního marketingu nemovitostí, a proto tyto inovativní možnosti poskytuji svým klientům. Mým cílem je, aby vaše nemovitost byla prezentována co nejlepším způsobem a aby zájemci měli možnost se do ní ponořit a prožít ji zfilmovaný příběh již před osobním setkáním.

Video následně propaguji na sociálních sítích a při placených kampaních, převážně na Google, Seznamu, Facebooku a samozřejmě YouTube. Výsledkem je, že vaši nemovitost vidí mnohonásobně více potenciálních zájemců, kteří navíc nemusí navštívit realitní servery.