Reference

Děkujeme paní Cónové za velmi inovativní přístup při prodeji naší nemovitosti. Můžeme jen doporučit její služby

Jiri Chudy

Paní makléře Tereze Cónové, děkujeme za velmi profesionální přístup i práci s prodejem naší nemovitosti. Mohu jen doporučit.

Alex Cooper

Paní Tereze Cónové, bych chtěla velice poděkovat za rychlý prodej nemovitosti a profesionální přístup . Vřele doporučuji skvělá realitní makléřka.

Alena Mojžíšková

Chtěl bych poděkovat Terce za rychlý prodej mého bytu. Přišla, vkusně naaranžovala prostory, profesionálně nafotila a za týden byl byt fuč. To co se jiným realitkám a různým makléřům nepodařilo za půl roku, Terezka byla schopna zrealizovat do několika pracovních dní. Je to o tom dělat věci od srdce s přesvědčením a pořádným nasazením. Za mě tedy ????

David Ovcacik

Vřele doporučuji realitní služby od Terezky. Prodávala mi už 2 byty v centru Ostravy a kromě profesionálního přístupu oceňuji hlavně to, že se oba prodaly za vyšší cenu, než jsem předpokládal.

Flipcom Servis

Obrátit se s prodejem bytu na paní Cónovou bylo nejlepší rozhodnutí. Profesionální, přitom velice přátelský přístup, zajištění veškerých formalit (rezervace, úschova, kupní smlouva, katastr), úžasná prezentace a inzerce. A výsledek? Byt zarezervován při první prohlídce👏🏻vřele všem doporučuji, člověk na správném místě.

Martina Kavková