Reference

Paní Cónovou vřele doporučuji. Dokázala zprostředkovat transakci velmi rychle za pomocí chytré reklamní kampaně. Každý týden jsem dostávala reporty a konečná transakce proběhla bez zádrhelů. Nemusela jsem se o nic starat. Je vidět, že práci ji baví a z jejího postoje číší nefalšovaná ochota pomoct svým klientům.

Eva Hasníková

Pro prodej svého bytu jsem si jako makléře paní Terezu Cónovou a byla to správná volba, přesně někoho takového jsem hledal.
Ze strany paní Terezy to byla naprosto profesionální práce po všech stránkách, kompletní servis na velmi vysoké úrovni, proaktivní a efektivní řešení problémů, které se během procesu prodeje vyskytly. Jako klient jsem se cítil velmi dobře a bezpečně. Asi tak bych si představoval práci moderního makléře. Za mě jednoznačně doporučuji!

Adam Farana

V loňském roce jsem byla nucena z důvodu rozvodového řízení prodat svůj dům. Byla mi doporučena paní Cónová a já jsem za to ráda, spolupráce s ní byla na velice profesionální úrovni, neustále jsme byli v kontaktu a také vyřídila všechnu administrativu. Dům se díky ní prodal v neuvěřitelně rychlém čase, což nám umožnilo i rychlejší manželské vyrovnání. Já mohu jen a jen doporučit, protože její vstřícnost a příjemné vystupování se v dnešních realitách už moc nevidí. Moc děkuji.

Lucie Komárková

Paní Cónovou vřele doporučuji! Po pečlivém výběru jsem si ji vybrala pro prodej nemovitosti a nemohu ji vynachválit.
Jednání bylo vždy na profesionální úrovni. Oceňuji přehled, dostatek včasných informací a férovost. Děkuji moc za příjemnou spolupráci.

Veronika Segeťová

Spolupráce s Terezou byla výborná – hlavně proto, že jsem se nemusel o nic starat :). Vložil jsem do ní důvěru, že mé nemovitosti prodá rychle, co nejvýhodněji a že vyřídí veškerou administrativu kolem. A tu nezklamala, za což jí patří mé díky!

Jan Struhala

Maximální spokojenost, paní Cónová je profesionální, vstřícná a při prohlídce pozemku zajistila konzultaci a nacenění potřebných terénních úprav. Velmi ochotná a vždy s úsměvem. Vřele doporučuji!

Josef Navrátilík