Open House

Další skvělou možností, jak prezentovat a prodat vaši nemovitost, je využití služby Open House, neboli den otevřených dveří. Tato metoda sice není v Česku úplně běžná, ale v zahraničí se jedná o oblíbený prodejní nástroj v realitním byznyse. Aproč je to tak oblíbená metoda?

Open House je prodejní technika, která umožňuje fyzickou návštěvu a prohlídku nemovitosti mnohem většímu počtu zájemců než při klasickém prodeji a individuálních prohlídkách. Díky tomu je nemovitost více na očích, což vede k rychlejšímu prodeji a často i za lepší cenu.

Jak to funguje? Podobně jako standardní dny otevřených dveří na školách a ve firmách. Prodávaný dům nebo byt je v určitém termínu otevřený veřejnosti a kdokoliv se na něj v tu chvíli může přijít podívat, projít si jej, zjistit o něm další informace a podobně. A to bez nutnosti domlouvat se dopředu, stačí jen v daný čas přijít na dané místo.

Během celého Open House jsem jako makléřka přítomná a mohu zájemce provést a zodpovědět jejich dotazy. K dispozici mám také veškeré potřebné materiály pro tuto akci, abych zajistila co nejlepší prezentaci nemovitosti, občerstvení apod. Pokud máte zájem o prodej vaší nemovitosti s touto inovativní prodejní metodou, neváhejte se na mě obrátit. Ráda vám poskytnu další informace a pomohu s organizací Open House pro vaši nemovitost.