O mně

Reality jsou už devět let mou srdeční záležitostí a jsem šťastná, že mě tato práce nejen živí, ale zároveň i velmi baví. Věnuji se nejen prodeji nemovitostí, ale také vzdělávání veřejnosti v této oblasti.
Píšu vlastní blog a natáčím videa – a to nejen videoprohlídky k nemovitostem, ale také například rozhovory, reportáže či vlogy.

Jsem ostravský patriot. Ostravu znám jako své boty, znám ostravský trh a umím tu prodávat nemovitosti.

Od roku 2015, kdy jsem do oblasti realit přestoupila z finančnictví, jsem zobchodovala stovky nemovitostí a několik jsem jich také sama koupila i prodala. Protože se často i já ocitám v roli prodávajícího i kupujícího, rozumím Vašim obavám. Do každé transakce se snažím vnášet nadhled a pocit bezpečí.

Při své práci se zaměřuji na špičkovou prezentaci nemovitosti a propracovaný marketing. Nenechávám nic náhodě. Aplikuji moderní metody přípravy nemovitosti k prodeji zahrnující homestaging, profesionální fotografie, videoprohlídky, 3D virtuální prohlídky či letecké záběry z dronu. Samozřejmostí jsou pro mě poutavé texty, na které se mnoho makléřů vůbec nesoustředí.

Když si to zakázka žádá, vytvořím i samostatný web nemovitosti, který následně propaguji při marketingových kampaních. Samozřejmostí je profesionální vyjednávání se zájemci, zajištění financování či profesionální právní služby.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.